Русский язык    English language   
 
www.spv.ua - SPV company Ltd. Генеральний імпортер і дистриб’ютор ізраїльського концерну Mul-T-Lock ltd, заводу Construct AD, корпорації HPC Inc (США), генеральний імпортер фінського концерну Abloy Oy, заводу Fiskars та підприємства Haogenplast Ltd, представник чеського підприємства Rostex. Виготовлення майстер-системи.
www.ulf.org.ua - Українська Локсмайстер Федерація. Основна мета - це тестування, сертифікація і класифікація систем замикання згідно з їх властивостями.. Американська Асо-ціація Локсмайстрів (ALOA) була започаткована ще в 1956 році. Англійська асоціація Ло-ксмайстрів "MLA" існує з 1958 року. Організацію SOLD SECURE створено у 1992 році на базі MLA і поліції.Європа теж не відставала. Подібні об'єднання існують в Болгарії, Данії, Фінляндії, Голландії, Ірландії, Італії, Норвегії, Іспанії, Швеції, Естонії, Латвії, Литві. Всі ці об'єднання увійшли до Європейської Локсмайстер Федерації (ELF).. Саме тому, перейма-ючи весь прогресивний досвід, було започатковано Українську Локсмайстер Федерацію.
www.secret-service.com.ua - Виробнича фірма «Секрет-Сервіс» спеціалізується на виробництві сейфової продукції в Україні в тому числі і замків для неї.
www.paritet-k.com.ua/ru - ТОВ «Паритет –К» засновано в 1992 році и спеціалізується на виробництві обладнання для банків, в тому числі і замків на основі замків таких відомих виробників як LA GARD, CARL WITTKOPP та STEINBASH&VOLLMANN.
www.dik.kiev.ua - НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДІК» спеціалізується на виробництві обладнання для банків, в тому числі і замків на основі замків таких відомих виробників як CARL WITTKOPP и STEINBASH&VOLLMANN та інших»