Русский язык    English language   
 
www.europeum.ua - ТОВ «Европеум» працює на ринку банківського обладнання України 15 років Продукція успішно експлуатується в таких установах, як Антимонопольний комітет України, ВАТ Банк "БИГ Энергия" , АБ "Брокбізнесбанк" та інших.
www.gunnebo.com - концерн GUNNEBO DOETINCHEM BV один з найвідоміших світових виробників засобів безпечного зберігання, а саме сейфів та АТМ – сейфів, систем депозитних комірок, сертифікованих у відповідності з EN 1143
www.secret-service.com.ua - Виробнича фірма "Секрет-Сервіс" спеціалізується на виробництві сейфової продукції в Україні. Продукція успішно експлуатується у банківських установах України, державних органах, підприємствах різних форм власності.
www.paritet-k.com.ua - ТОВ «Паритет –К» засновано в 1992 році й спеціалізується на виробництві засобів безпечного зберігання, а саме сейфів для банків, дому та офісу, сховищ цінностей - модульних, монолітних та комбінованих, різноманітного банківського обладнання.
www.dik.com.ua - НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДІК» спеціалізується на виробництві обладнання для банків. Продукція успішно експлуатується у понад, ніж у 100 банківських установах України, посольствах іноземних держав, державних органах, підприємствах різних форм власності.